Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Morava
Medaile Moravské myslivecké společnosti b.l. - svatý Hubert na lovu / znak společnosti, něm. opis a nápis, Nesign., Punc., patinované Ag800, 37mm, 24.418g, hr.