Příjem limitů končí:Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Cyklistické medaile a odznaky
Slovensko 1935 - Cyklistické závody - I.místo, Nesign., zlacený bronzový šestiúhelník 50x56 mm se závěsem a stuhou