Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Pražské reklamní a účelové známky
Konference svatého Vincence de Paula - 40 Haléřů, Sign.Pátek, mosaz 27 mm, stopa po oušku (patrně raženo na střížku pro medailku s ouškem), patina