Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Praha 1931 - Championát Evropy v zápase řecko-římském , Nesign., smaltovaný bronz 31 mm se zavíracím špendlíkem a látkovou rozetou, nep.poškozený smalt