Sobota 1.6.2019, 17:00:00.
Bílá Hora u Brna
Kříž - medailka na tábor lidu 30.7.1871 - tři zemské znaky pod korunou, věnec / 6-řádk. nápis v perlovci, Sign., cín 27 mm, původní ouško odstraněno, patina