Sobota 1.6.2019, 17:00:00.
Hradec Králové
Zdeněk Netrval - mosaz. medaile na 70.narozeniny 1994 - minc.skříň, opis / znak Hradce Králové, opis, Sign. Soušek, 32mm, 11.838g, pouze 40 ks, patina RR!