Sobota 25.5.2019, 16:00:00.
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
Praha 1962 - Světová výst. PRAGA - medaile - běžec s palmovou ratolestí, zlacený motiv mostu, opis / emblém výstavy, Sign.VJ, patinovaný bronz 50 mm