Příjem limitů končí:Sobota 25.5.2019, 16:00:00.
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
Praha 1977 - městská výstava pošt. známek, Nesign., zlacený bronz 50 mm, udělení "JDr.Z.Zuska"