Příjem limitů končí:Sobota 25.5.2019, 16:00:00.
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Praha Karlín b.l. - členský odznak jezdeckého odboru Sokola, Nesign., zlacený bronz 17x18 s jehlicí