Sobota 25.5.2019, 16:00:00.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Remigen ve Švýcarsku 1968 - 4.mezinárodní lidový běh, Sign.P.Kramer-Neuchatel, zlacený a stříbř. bronz 39mm se závěsem a stuhou