Příjem limitů končí:Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Soušek Petr, 1972 -
Replika groše Václava II. - koruna, dva opisy / český lev, opis, Sign., Ag 27mm, 3.966g, nep.nedor., patina