Příjem limitů končí:Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Soušek Petr, 1972 -
Replika florénu Jana Lucemburského - stojící Jan Křtitel, lev, opis / lilie, opis, Nesign., mosaz 20mm, 2.613g, pěkná patina