Příjem limitů končí:Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Soušek Petr, 1972 -
Replika dukátu Karla IV. - poprsí císaře čelně, opis/ český lev, opis, Nesign., mosaz 22mm, 3.168g, patina