Příjem limitů končí:Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Vatikán, Pius IX., 1846 - 1878
Nesign. - pamětní medailka 1854 poprsí zprava, opis / Panna Marie, opis, bronz 28/31 mm s původním ouškem, tmavá patina