Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Josef II., 1780 - 1790
Boehm - Kongres něm.zemědělců a lesníků v Brně 1840 - pomník Josefa II. u Slavíkovic, opis / 7-řádk.nápis, Sign., Ag 47mm, 35.083g, dr.hr., vlas.rysky, patina