Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Bachofen von Echt, Adolf
20 let v úřadu purkmistra v Nusdorfu u Vídně 1892 - rodový znak, vročení v kartuši a opis / znak města, věnec a opis, Sign.JC, Punc., Ag 35mm, 22.042g, pat.