Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Schaumburg-Lippe, Adolf Georg a Hermína von Waldeck
AR medaile na stříbrnou svatbu 25.X.1844/1869 - dvojportrét, opis / 7-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., 46mm, 59.713g, hr., dr.rys., patina, téměř R!