Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Bavorsko, Ludwig III., 1913 - 1918
2 Marka 1913 - zkušební ražba, měď 28mm, 8.927g, Nesign.(K.Goetz), skvrny, patina RR!