Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Francie, republika, 1871 -
Řád Čestné legie - typ 1870 - IV.stupeň - důstojník, VFR.I.H.4, BB.582, puncované Au900, nep.poškozený smalt, původní vybledlá stuha s rozetou R!