Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Německo - III.říše
Spona pro posádky průzkumných letadel - Nesign., BB.216, Nimmergut.3974, Char.218c.1, zlacený a postříbřený bronz 76x25 mm, 21.418g RR!