Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Německo - III.říše
Frauenarbeitsdienst (Ženská prac. služba), H-H.3803a, Nesign., čísl."48652", postříbřený bronz 44 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem