Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Rusko
Řád Sv.Stanislava - III.třída - komandér, BB.791, Nimmergut.281/C, Au 38x41 mm, Punc."56" (583/1000), Sign.IK (Julius Kaibel), 1862-1882, ex Aurea 2018/90