Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Vatikán
Řád Sv.Řehoře Velikého II.typ (1870) - II.třída - komandér, BB.380, Nimmergut.332, Nesign., zlacené Ag, původní etue