Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Hartig Arnold a Pittner Wilhelm
Zprovoznění železnice z Bolzana do Merana 1906 - alegorie / krajina a 7-řádkový nápis, Sign., patinov. bronz 44x73 mm, 90.736g, dr.rysky, pěkná patina