Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Hofmann Edmund von Aspernburg, 1847 - 1930
Dr.Karl Scheimpflug 1909 - poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 48x70 mm, krásná patina, téměř