Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Loos Gottfried Bernhard, 1773 - 1843
Za dlouholeté věrné služby b.l. (cca 1830) - sedící Ceres, hospodářské atributy / 4-řádk. nápis ve věnci, Sign., Nepunc., Ag 42mm, 29.250g, hr., rysky