Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Loos, ražebna v Berlíně
Ctít ženy které splétají nebeské růže (medaile úcty k ženě) b.l. - žena zdobí úl růžemi / 13-řádkový nápis, Sign., Nepunc., Ag 36mm, 13.079g, nep.hr.,rys.