Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Oertel Otto (zemřel 1892)
Jan Amos Komenský - 300 let narození 1592/1892 - poprsí zleva, opis/ krajina, slunce a měsíc, latinský opis, Sign., měď 35mm, 16.047g, patina, téměř