Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Ch.Garrigue Masaryková - hvězda čs. paní a dívek 1938 - portrét zleva, opis / hvězda, 7-řádk.nápis a lipové snítky, Sign., Punc., Ag987, 35mm, 14.660g, dr.rysky