Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
Peter von Tunner - profesor hornické akademie 1874 - poprsí zprava, opis / znak s dvěma přilbicemi, opis, Sign., měď 46 mm, nep.skvrnky, krásná patina, téměř