Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Vídeň
Výstava Elisabeth Heim 1900 - rytíř s praporcem, 5-řádkový nápis, vavřínový věnec, kartuše a vavřínový věnec, Nesign., část.zlacený bronz 51/61 mm s ouškem