Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Vídeň
Vídeňský spolek pro ochranu zvířat b.l.(uděleno 1910) - alegorie, opis/ opis, věnec, ryté udělení, Nesign., Punc., Ag800, 46mm, 37.717g, nep.rysky, pěkná patina