Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Otto von Bismarck - 70 let narození 1.4.1885 - poprsí zprava, opis/ znak nesený říšskými orlicemi, vročení, Sign.Schwenzer, Nepunc., Ag 38mm, 26.136g, vl.rysky