Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Dolnorakouský živnostenský spolek b.l.( uděleno 1907) - alegorie, opis/ opis, dubový věnec a ryté věnování, Nesign., bronz 50mm, nep.rys., pěkná patina, pův.etue