Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Rusko
Petr I. Veliký - cínová medaile na návštěvu expedice kapitána Metveja Simonoviče v Havaně 1709, Sign.XL, cín 37/42 mm, vady razidla, hrany, úhozy, patina RR!