Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Švédsko
Gustav II. Adolf - barokní úmrtní medailon b.l. (17.století !) - bitevní scéna, bez opisu, perlovec, stříbrný plech 80x62 mm, 24.323g, v Rv. zlaceno RRR!