Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Smaltované odznaky
K.A.Herakles 1905 - Za umělecké výkony Mr. Burtonovi, Nesign., zlacený a částečně smaltovaný bronz 67x67 mm se závěsem a stužkou R!