Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Smaltované odznaky
Praha 1927 - I.výpomocný a vzděláv. spolek Samaritán - honosný odznak čestného člena, Nesign., smaltovaný zlacený bronz 52 mm se zavíracím špendlíkem RR!