Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Cortina 1956 (pozdější) - VII.zimní olympijské hry - alegorie, opis / hory, vločka, opis, Sign., zlacený bronz 50 mm