Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Česká republika, 1993 -
Kolářský - 10 let společnosti Autoart 2000 - V.Klíma a M.Kubeš, emblém a opis / emblémy dceř.spol., opis, Sign., Punc., Au585, 22mm, 10.730g, kapsle, etue R!