Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
USA
J.F.Kennedy, zleva, opis / znak, kruh hvězd a opis (úmrtní 1963), Nesign., Nepunc., Au900?, 13mm, 1.445g