Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Probus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 2 (= 276/277), stojící Elpis zleva, SGI.4767, K-G.112/8, Dat.5533, För.1202, 8.906g, mírně exc., mírně kor., patina