Pátek 27.12.2019, 18:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
Ferdinand Dehm a Franz Olbracht - 1873/1898 - poprsí zprava, ratolest, písmo / poprsí zleva, ratolest, písmo, Sign., Punc., patinov. Ag 35x35 mm, 28.871g