Příjem limitů končí:Sobota 30.5.2020, 18:00:00.
Napoleon I. - korunov. medaile An.13 (1804) - poprsí zleva / císař na štítu neseném senátorem a vojákem, opis, Sign.Droz, měď 26 mm, Zeitz.40, patina