Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Melk - opatství
AE medailka na výlet vídeňských numismatiků 1891 - budovy kláštera, opis / kříž, nápisy a opis, Sign. Christlbauer, měď 30mm, patina, dopsané číslo "985"