Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Návštěva Fr.Josefa I. v Praze a svěcení mostu 1901 - poprsí zprava, opis / alegorie, znak a 11-řádk.nápis, Sign., bronz 55mm, 68.551g, pěkná patina