Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
Paul Krüger - president Jihoafrické republiky 1900 - poprsí mírně zleva, nápis/ větev dubu a olivy, nápis, Sign., bronz 39 mm, Bach.313a, krásná patina