Příjem limitů končí:Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Vídeň
Grienauer - AR medaile Hospodářské komory - udělení "Herrn Mag.Dr.Kurt Tiroch 1998", Sign., Punc., patinované Ag900, 70mm, 166.740g, původní etue