Příjem limitů končí:Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Francie, II.republika, 1848 - 1852
20 Centimes 1850 BB, Strasbourgh, KM.758.2, 0.954g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina R!