Příjem limitů končí:Středa 30.9.2020, 20:00:00.
Francie, Napoleon III., 1852 - 1870
Řád Čestné legie (typ 1852) - II.třída, BB.570, nepuncov. Au900, poškozený smalt, nákrční stuha RR!